KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11167158
nr 1116 7158
Akvarell
signerad, Skeppsholmen, 1994, motivet: 36x54
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 juni 2017
kl 18:31:45
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr